Modne fasony spodni dla nastolatek

Wśród nastolatek trudno o jakieś utarte kanony mody, zmienia się ona bowiem praktycznie co chwilę. Jest jednak kilka fasonów spodni, które już od wielu lat cieszą się dużą popularnością.


Jednymi z nich są na pewno znane i lubiane rurki. Są one obcisłe od talii do kostki, mają proste nogawki. Najpopularniejsze są wciąż te w fasonie biodrówek, ale na rynku coraz większą popularnością cieszą się te o wysokim stanie. Innym popularnym fasonem są tak zwane cygaretki. Mimo tego, iż mogą wydawać się nieco krótkawe, to w rzeczywistości są bardzo eleganckie. Kolejny znany fason to na przykład alladynki. W Polsce są one używane głównie podczas zajęć z jogi czy wypraw sportowych. Najwięcej osób ubiera się w nie w Stanach Zjednoczonych.

02.02.2011. 17:15

Modne dodatki dla dziewczyn

Dziewczęta mają to do siebie, że bardzo lubią dbać o swój wygląd i starają się go urozmaicać. Producenci odzieży i nie tylko postarali się o to, aby na rynku było dostępnych bardzo dużo dodatków do dziewczęcego stroju.


Jednym z najbardziej przez dziewczęta lubianych i cenionych dodatków jest rzecz jasna biżuteria. Prawie każda pani, niezależnie od tego, czy ma kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat, nosi na uszach kolczyki. Mogą być małe i duże, o różnych kształtach i kolorach, wybór jest bowiem naprawdę ogromny. Oprócz kolczyków bardzo popularne są także pierścionki. Czasem są one związane z jakąś ważną dla właścicielki osobą lub istotnym w jej życiu wydarzeniem. Od zawsze w modzie są również łańcuszki oraz inne świecidełka na szyję.

20.01.2011. 07:57